AKUSTISK GITARR, Bjärton, 47133.

4291205. AKUSTISK GITARR, Bjärton, 47133.

Längd 95 cm
Bredd 35 cm.

Spricka på husets framsida
Repor, märken, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 95 cm
Bredd 35 cm.

Spricka på husets framsida
Repor, märken, krackelyrer.

Antal besök: 361