GUSTAF SKOGLUND. Olja på duk.

GUSTAF SKOGLUND. Olja på duk.
429101. GUSTAF SKOGLUND. Olja på duk.

Vinterkust. Signeradoch daterad Söndrum -77.
40x60 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x60 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 7 071