KASTLÅDA, furu, 1900-tal.

KASTLÅDA, furu, 1900-tal.
4291005. KASTLÅDA, furu, 1900-tal.

Ca 51 x 76 x 3,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 51 x 76 x 3,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 111