BÖCKER, 2 st, bl.a "Med örnen mot Polen".

4290957. BÖCKER, 2 st, bl.a "Med örnen mot Polen".

"Med Örnen mot Polen", S.A Andrée, N. Strindberg & K. Frankel, Stockholm, Albert Bonniers Förlag, 1930.
"Chirurgiska Händelser 1769", faksimilutgåva, numrerad 370/500, 1958.

Något slitage. Gulnad. Ej fullständigt examinerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 184