SLÄT RING, 18K guld, 1900.

SLÄT RING, 18K guld, 1900.
4290867. SLÄT RING, 18K guld, 1900.

Slät ring, 18K guld, invändig gravyr
Stämplad FH (Fredrik Josef Holm 1868-1905), 18K, kattfot, X6 (1900)
Bredd ca 6,81 mm
Ringstorlek ca 16,2

Vikt ca 9,65 gram.

Ytslitage.
Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 6,81 mm
Ringstorlek ca 16,2

Vikt ca 9,65 gram.

Ytslitage.
Gravyr.

Antal besök: 264