Willy Hanft (1888/12/08 Hannover - 1987/07/19 Nürnberg); Olja på duk, Daterad omkring 1950 signerad, fin ram. Ram 100 x 80 x 8 cm, målning 80 x 60 cm.
Gott skick.
Gott skick.