HÄNGEN OCH ARMBAND, silver och bärnsten, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

429066. HÄNGEN OCH ARMBAND, silver och bärnsten, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

Armband, längd 20 cm
Hängen, längd 4,6-5,9 cm.

Bruksslitage
Nagg på det mindre hängets sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband, längd 20 cm
Hängen, längd 4,6-5,9 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 469