4290567. oval bricka, silverpläterad, 1. Andra halvan av den 20 Jh.
silverpläterad metall Oval bricka med något stigande kant Ett utskuret handtag på varje sida. På marken inskrivet ”B.W.”
Ungefär. 52,5 x 35,5 cm.
tecken på slitage. Gnidning och repor.