oval bricka, silverpläterad, 1. Andra halvan av den 20 Jh.

4290567. oval bricka, silverpläterad, 1. Andra halvan av den 20 Jh.

silverpläterad metall Oval bricka med något stigande kant Ett utskuret handtag på varje sida. På marken inskrivet ”B.W.”
Ungefär. 52,5 x 35,5 cm.

tecken på slitage. Gnidning och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ungefär. 52,5 x 35,5 cm.

Antal besök: 134