DOCKMÖBLER, 1900-tal.

DOCKMÖBLER, 1900-tal.
429052. DOCKMÖBLER, 1900-tal.

Olika dockmöbler och tillbehör. Bl a soffa, fåtöljer, cafemöbel, och byrå.

Ej helt genomgånget. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
429052. DOCKMÖBLER, 1900-tal.

Antal besök: 942