VAS, keramik, Ruben Wallström, UE/Gefle. monogram sign.

42901. VAS, keramik, Ruben Wallström, UE/Gefle. monogram sign.

Drakdekor, höjd ca 28,5 cm.
Signerad RW.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Drakdekor, höjd ca 28,5 cm.
Signerad RW.

Slitage.

Antal besök: 2 867