SVANTE LARSSON. Nålhus, 1900-tal.

4290064. SVANTE LARSSON. Nålhus, 1900-tal.

Lappträsk
Nålhus tillverkat av rikligt graverat renhorn, detaljer i mässing och läder
Monogramsignerad

Längd nålhus: 7,8 cm
Total längd: 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lappträsk
Monogramsignerad

Längd nålhus: 7,8 cm
Total längd: 23 cm.

Antal besök: 249