OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Noshörning, grönpatinerad brons, osignerad.

4289811. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Noshörning, grönpatinerad brons, osignerad.

För Art People Gallery, Sweden
Höjd ca 19 cm, längd 48 cm.

Brukskick, hantertingsspår, mindre lagning i horn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm, längd 48 cm.

Antal besök: 574