4289637. Soffbord/soffbord av travertin, 1970-tal.
Soffbord/soffbord av travertin, 1970-tal, rektangulär bordsskiva,
Mått ca.: h. 44,5 cm, B 124 cm, djup 74 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor och gnidning, fläckar och fläckar på platser.