KAFFESKEDAR, 11st, silver, stämplade Gewe.

4289405. KAFFESKEDAR, 11st, silver, stämplade Gewe.

86g. Längd 9cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

86g. Längd 9cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 104