SKIVSPELARE. Philips "212 Electronic".

4289139. SKIVSPELARE. Philips "212 Electronic".

Vinylspelare från Philips, modell "212 Electronic". Pickupen är en Philips GP400, plint i träfanér.
Med en monterad Metrosound Groovemaster.
Mått: ca 39 x 33 x 15 cm.

Bruksslitage. Repor, ytsmuts. Lyser upp vid inkoppling, ej ytterligare funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Saknar nål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: ca 39 x 33 x 15 cm.

Antal besök: 524