REKLAMAFFISCH "Il Tempo", omkring 1950, signerad L. Barbi.

428891. REKLAMAFFISCH "Il Tempo", omkring 1950, signerad L. Barbi.

"Il Tempo Quotidiano indepentiente Roma". Färg offsettryck. signerad och daterad "L. Barbi / 49" nere till vänster "L'Airone" och adressuppgifter, samt stämpel. 100 x 70 cm.

Monterad på papp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad på papp.

Kunstauktionshaus Schlosser Forum
Antal besök: 1 377