FÄLLBORD, 1900-tal.

FÄLLBORD, 1900-tal.
4288802. FÄLLBORD, 1900-tal.

Snurrbar samt löstagbar skiva.
Diameter 68,5 cm.
Höjd 67 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4288802. FÄLLBORD, 1900-tal.

Diameter 68,5 cm.
Höjd 67 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 164