DIVERSE, bl.a. svepask, bijouterier, armbandsur mm, 1900-tal.

42888. DIVERSE, bl.a. svepask, bijouterier, armbandsur mm, 1900-tal.

Svepask, längd ca 18,5 cm.

Slitage, skador på ur.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svepask, längd ca 18,5 cm.

Slitage, skador på ur.

Antal besök: 657