JONATHAN ADLER (F. 1966). GLOBO BOX.

4288705. JONATHAN ADLER (F. 1966). GLOBO BOX.

Den polerade mässingsbasen toppad med ett klart akryllock, 13,5 cm höjd, 23 cm bredd, 12 cm djup.

Akryl med olika skav och repor, flisad på ena sidan, annars allmänt slitage och märken som står i proportion till daglig användning.

Tema

20th Century & Modern Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century & Modern Design

Antal besök: 179