LOCKURNA, porslin, sannolikt Tyskland, 1900-talets början.

428865. LOCKURNA, porslin, sannolikt Tyskland, 1900-talets början.

Dekor av blommor. Höjd ca 34 cm.

Ytskikt med slitage. Mynningsspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 345