ENKELSÄNGSTOMME, EK, 1900-TAL.

4288571. ENKELSÄNGSTOMME, EK, 1900-TAL.

97.5cm bred, 199cm lång ca.

Inga anmärkningsvärda tillståndsproblem, visas i gott allmänt skick, normalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

97.5cm bred, 199cm lång ca.

Antal besök: 185