RASTISLAW RACOFF. "Quai des grands augustins", tempera på pannå, signerad och daterad 53.

428854. RASTISLAW RACOFF. "Quai des grands augustins", tempera på pannå, signerad och daterad 53.

34 x 26 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 26 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 2 165