BARPALLAR, 1 par, grönmålad metall med träsits, industridesign.

428850. BARPALLAR, 1 par, grönmålad metall med träsits, industridesign.

Diameter 30, höjd 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30, höjd 100 cm.

Slitage.

Antal besök: 721