428817. OKÄND KONSTNÄR. Biedermeier-Damporträt.
Avarell på papper, svårt läsligt signerad och daterad (18) 37- Personen på bilden namnges som Emma, inramat i passepartout bakom glas. Mått ca 33 x 41 cm ram ca..