OKÄND KONSTNÄR. Biedermeier-Damporträt.

428817. OKÄND KONSTNÄR. Biedermeier-Damporträt.

Avarell på papper, svårt läsligt signerad och daterad (18) 37- Personen på bilden namnges som Emma, inramat i passepartout bakom glas. Mått ca 33 x 41 cm ram ca..

ram svårt skadad, missfärgade blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 829