OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. KOMPOSITION, signerad á-tergo, daterad 86.

4288105. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. KOMPOSITION, signerad á-tergo, daterad 86.

Komposition med spik och tråd.
48 x 50 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 50 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 180