TRAPPSTEGE. Trä, 5 steg, 1900-tal.

4288064. TRAPPSTEGE. Trä, 5 steg, 1900-tal.

Trappstege i trä med fem steg, fällbar.
Höjd 139 cm, bredd 57 cm. Mått hopfälld: 155x57x14 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 383