SNEDKLAFFSBYRÅ, 1800/1900-tal.

428791. SNEDKLAFFSBYRÅ, 1800/1900-tal.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Bemålad dekor med kineserier, längd ca. 85, bredd, 45, höjd 104 cm.

Slitage, repor, slagmärken, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 557