SATSBORD, 3 del, rokokostil, Jason, Danmark, 1900-tal.

428774. SATSBORD, 3 del, rokokostil, Jason, Danmark, 1900-tal.

Det största bordets mått läng 52 cm, bredd 47 cm, höjd 55 cm.
Proveniens Carin Nilsons ateljé.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 843