BOKHYLLA, Art deco, 1930-tal.

BOKHYLLA, Art deco, 1930-tal.
4287737. BOKHYLLA, Art deco, 1930-tal.

Bonad björk, höjd ca 75, 90x25 cm.

Repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt märken.

Antal besök: 288