TABURETTER, ett par, rokokostil, omkring 1900-talets mitt.

428765. TABURETTER, ett par, rokokostil, omkring 1900-talets mitt.

Höjd cirka 42 cm.
Proveniens Carin Nilsons ateljé.

Olika tyg, slitage i tyg, repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 42 cm.

Antal besök: 463