HÖGTALARE, ett par, märkta AB Ljudmiljö.

428759. HÖGTALARE, ett par, märkta AB Ljudmiljö.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Höjd ca. 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 329