SPEGEL, funkis, 1930-tal.

SPEGEL, funkis, 1930-tal.
4287415. SPEGEL, funkis, 1930-tal.

Spegel med lackerade trädetaljer.
Ca 117 x 42 cm.

Bruksslitage. spegelglas med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 117 x 42 cm.

Antal besök: 686