VASER 3 st, Gunnar Nylund samt Ingrid Atterberg, Rörstrand samt Upsala-Ekeby-.

428737. VASER 3 st, Gunnar Nylund samt Ingrid Atterberg, Rörstrand samt Upsala-Ekeby-.

Högsta höjd ca 34,5 cm.

En vas 2:a sortering. Nagg. Märken. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 34,5 cm.

Antal besök: 757