TRÄSVARV, Rock well.

TRÄSVARV, Rock well.
4287233. TRÄSVARV, Rock well.

Höjd ca 107 cm
Bredd ca 135 cm
Djup ca 48 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, nött, repor, anvä'nt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4287233. TRÄSVARV, Rock well.

Höjd ca 107 cm
Bredd ca 135 cm
Djup ca 48 cm.

Antal besök: 317