MARCEL BREUER. 'Laccio' soffbord.

4287077. MARCEL BREUER. 'Laccio' soffbord.

Design: förmodligen Gavina.
Svart plastlaminat bordsskiva på en förkromad rund stålram.

ca Höjd 34 cm x B 132 cm x D 48 cm.

Tecken på slitage, små, ytliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Design: förmodligen Gavina.

Antal besök: 578