BORDSUR MED PUTTI, Metall och mässing.

4287009. BORDSUR MED PUTTI, Metall och mässing.

Höjd: 34 cm
Bredd: 18 cm.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas, åldersbaserat slitage, märken och repor, lös del, saknar bakstycke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 34 cm
Bredd: 18 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 208