SPEGEL, 1940-tal.

SPEGEL, 1940-tal.
4286937. SPEGEL, 1940-tal.

Fasettslipad kant.
Mått ca 104,5x41,5 cm.

UPPDATERING 2025-06-23, kl 14.29: Korrigerad höjd ca 104,5 cm.

Bruksslitage.

Tema

Swedish Grace & Modernism

Gör en kostnadsfri värdering!
4286937. SPEGEL, 1940-tal.

Fasettslipad kant.
Mått ca 104,5x41,5 cm.

Bruksslitage.

Tema

Swedish Grace & Modernism

Antal besök: 1 246