ALICE WALLEBÄCK. Matta, Röllakan, monogramsignerad.

4286385. ALICE WALLEBÄCK. Matta, Röllakan, monogramsignerad.

Ca 170 x 82 cm.

Bruksslitage. Fransar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 170 x 82 cm.

Antal besök: 398