STOLAR, 4 st, Edsbyn, 1900-talets mitt, lövträ.

4286250. STOLAR, 4 st, Edsbyn, 1900-talets mitt, lövträ.

Rygghöjd ca 78 cm
Sitthöjd ca 43 cm
Maxbredd ca 45 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar, vissa lösa fogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 78 cm
Sitthöjd ca 43 cm
Maxbredd ca 45 cm.

Antal besök: 312