GEORG SÖDERSTRÖM. "Östergarnsberg", emaljmålning, signerad och daterad -81.

428614. GEORG SÖDERSTRÖM. "Östergarnsberg", emaljmålning, signerad och daterad -81.

Bildmått 20 x 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 20 x 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 485