FRAKTLÅDA, trä, Carin Nilson Sveavägen 98 Stockholm.

428600. FRAKTLÅDA, trä, Carin Nilson Sveavägen 98 Stockholm.

Längd 61 cm.
Etiketter från bland annat New York, Svenska Amerika linjen med mera.
Proveniens Carin Nilsons ateljé.

Skador/Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 61 cm.

Skador/Slitage.

Antal besök: 1 455