SOFFBORD, 1950-tal.

SOFFBORD, 1950-tal.
428597. SOFFBORD, 1950-tal.

Teak med mosaikinläggning samt metallben.
Längd 103, bredd 64, höjd 52 cm.

Bruksslitage, repa.

Gör en kostnadsfri värdering!
428597. SOFFBORD, 1950-tal.

Bruksslitage, repa.

Antal besök: 816