DIABILDSPROJEKTOR, håhnel DB 500 Universal 1900-talets andra hälft.

4285877. DIABILDSPROJEKTOR, håhnel DB 500 Universal 1900-talets andra hälft.

Ca. 23 x 30 x 25 cm.

Bruksslitage, fläktljud/surr.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 23 x 30 x 25 cm.

Bruksslitage, fläktljud/surr.

Antal besök: 270