BRYGGERISTOLAR, 4 st, "Classic No 2", Byarum.

4285815. BRYGGERISTOLAR, 4 st, "Classic No 2", Byarum.

Bemålade, svartlackerad stomme, sitthöjd ca 45 cm, fällbara.

Bruksskick, sprickor och slitage. En stol med lös sittbräda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 421