FIGURIN, porslin, Arno Malinowski, Royal Copenhagen, Danmark, sign.

42858. FIGURIN, porslin, Arno Malinowski, Royal Copenhagen, Danmark, sign.

Höjd ca 26 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Nagg.

Antal besök: 1 599