BOKHYLLA, vitlackerat, 1900-talets andra hälft.

4285364. BOKHYLLA, vitlackerat, 1900-talets andra hälft.

Höjd: ca 188 cm.
ca 90 x 40 cm.

Slitage. Grövre märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 188 cm.
ca 90 x 40 cm.

Slitage. Grövre märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 219