MAIJA PONSI-PETTINEN. "Blå Kväll", olja på duk, signerad samt daterad -84.

428534. MAIJA PONSI-PETTINEN. "Blå Kväll", olja på duk, signerad samt daterad -84.

Totalmått inkl ram 39,8 x 42,6 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 122