Bistrobord/loungebord, 1970-tal.

4285237. Bistrobord/loungebord, 1970-tal.

Rund bordsskiva fanerad med teak. Metallbas

ca Höjd 73 cm, diameter 74,5 cm.

Tecken på ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 131