STOLAR, 8 stycken, björk, Tranås Snickerifabrik.

428474. STOLAR, 8 stycken, björk, Tranås Snickerifabrik.

1900-talets första hälft.

Slitage samt 2 sitsar med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets första hälft.

Antal besök: 1 973