SNICKARLÅDA, allmoge, 1800/1900-tal.

428472. SNICKARLÅDA, allmoge, 1800/1900-tal.

Längd 95 cm. Bredd 43 cm. Höjd 48 cm. Med lådor och fack.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 2 227